دانلود

نرم افزار بازیابی آسان عکس های حذف شده

Hetman Photo Recovery نرم افزاریست که به صورت اختصاصی برای بازیابی عکس ها در کامپیوتر تولید و منتشر شده است ، با بهره گیری از این نرم افزار می توانید عکس های را که به هر دلیلی در کامیپوتر پاک شده اند را دوباره بازیابی کرده و از آنها استفاده کنید مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک ... ادامه مطلب »

بازی موتور ۳‌بعدی با جلوه‌های گرافیکی بالا!

بازی مسابقه‌ای موتور با کنترل راحت و جلوه‌های گرافیکی زیبا. کافی است گوشی خود را کج کنید تا موتور را کنترل کنید. صفحه را لمس کنید تا موتور شتاب بگیرد. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

دانلود بازی METAL SLUG DEFENSE برای iOS

کمتر کسی است که بازی METAL SLUG را صدها و یا هزاران بار تجربه نکرده باشد ! حال اینبار شما میتوانید با همان کاراکترها و فضای محبوب ، اما اینبار با گیم پلی Tower Defense یا همان دفاع از قلعه ، امتحان کنید و سرگرم شوید … مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار Stitcher Radio برای iOS

این نرم افزار یک ابزار هوشمند است که بعد از مدتی استفاده ی شما از آن ، میتواند سلایق شما را شناسایی کند . شما میتوانید به انواع کانال های رادیویی از سراسر جهان با استفاده از اینترنت گوش دهید … مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »