سلامت

آب بنوشید تا سالم بمانید

به طور متوسط ۷۰ درصد بدن انسان، ۷۵ درصد ماهیچه‌های بدن، ۲۵ درصد استخوان‌ها و ۸۲ درصد خون از آب تشکیل شده است. همچنین، سلول‌های مغز انسان نیز شامل ۸۵ درصد آب هستند. با این اعداد، به راحتی می‌توان به اهمیت آب در بدن پی برد. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

برای نرم کردن پاها چه کار کنیم؟

ما زمان، پول و توجه زیادی را برای مراقبت از بدن، پوست و موهایمان خرج می‌کنیم. اما معمولاً کمترین قسمتی از بدن که مورد بی لطفی قرار می‌گیرد، پاهایمان است. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

دکترنداف کرمانی – جراحی زیبایی بینی فراتر از یک عمل ساده

در حال حاضر عمل جراحی زیبایی بینی یکی از عمل‌های شایع زیبایی در ایران است. انتخاب پزشک فوق‌تخصص در این زمینه یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که درصدد انجام این عمل زیبایی هستند. خوشبختانه برای حل این مشکل و … مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز – دکتر قورچیانی

آیا پس از خارج شدن چربیهای پوست، پوست شل و آویزان خواهد شد؟ خیر، نه تنها پوست شل نمی شود بلکه پوست بدلیل خاصیت ارتجاعی خود، جمع شده و تا ۲۰-۱۵ سانتی متر توانائی کوچکتر شدن را دارد، به شرط اینکه پوست قبل از عمل در اثر رژیم و لاغریهای متناوب، خاصیت ارتجاعی خود را از دست نداده باشد. مجله ... ادامه مطلب »