دکوراسیون

سبک سنتی در دکوراسیون اتاق ناهارخوری

پیاده کردن سبک سنتی در منزل با راحتی های زندگی مدرن آسان است، ولی باید راهنمایی های مفید و عملی را از تصاویر الهام بخش بهترین خانه های دکوره شده به سبک سنتی بگیرید. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

فرودگاه بین المللی شنزن چین

ترمینال شماره ۳ در حدود ۱.۵ کیلومتر تونل است که به نظر می رسد انگار وزش باد به آن فرم بخشیده و تداعی کننده تندیس هایی است که در قالب اشکال ارگانیک و طبیعی ساخته شده اند. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

۱۵ ترفند عالی برای دکور خانه های کوچک

دکوراسیون خانه باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی، راحتی ساکنین را نیز فراهم کند. گاهی ممکن است با چیدمان خاصی به آن زیبایی موردنظر دست پیدا کنیم، اما راه رفتن در آن فضا و انجام کارهای روزمره چندان آسان نباشد. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

پیشنهادهایی خاص برای یک اتاق ریاست تاثیرگذار

گاهی به محض ورود به اتاقی ناگهان به فرد پشت میز اعتماد عجیبی پیدا می‌کنید. در این شرایط شما بدون آنکه بدانید، تحت تاثیر عوامل بصری‌ قرار گرفته‌اید عواملی که به طور ناخودآگاه باعث قضاوت در شما می‌شوند. حالا فکرش را بکنید وقتی قرار است ریاست مجموعه‌ای را عهده‌دار باشید با استفاده از همین عوامل بصری چقدر می‌توانید روی کارمندان‌تان ... ادامه مطلب »

میز تلویزیون‌های دیواری و شیک

بخش سرگرمی یکی از مهم ترین بخش های خانه به شمار می رود. قسمت اصلی این بخش را نیز تلویزیون تشکیل می دهد که عموما و اصولا در اتاق نشیمن قرار دارد. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

دکورهای شیک فضای ورودی منزل (۲)

از آنجائیکه ورودی منزل اولین چیزی است که مهمان به محض ورودش به خانه شما می بیند، شاید بهتر باشد در مورد دکور فضای ورودی منزل تان تجدیدنظر کنید و ایده هایی نو برای مبلمان، رنگ دیوار یا کاغذ دیواری و تزئینات آن بدست آورید. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

شگفت‌انگیزترین معماری‌های ایران کدامند؟

سوم اردیبهشت ماه روز معمار است. ایرانی‌ها هنر و خلاقیت خود را با معماری تلفیق کردند و در طول سالیان دراز، بناهایی را ساختند که امروز از آن‌ها به عنوان شگفتی‌های معماری دنیا یاد می‌شود. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

دکوراسیون پنت هاوسی و لوکس در شیکاگو

جلوه ها و تزئینات هنر معاصر به شکل جسورانه ای در فضای لوکس این پنت هاوس دیده می شود. اتاق ها و فضاهای درونی و بیرونی این پنت هاوس را در تصاویر زیر مشاهده می کنید که به زیبایی دگرگون شده اند. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »