فرهنگ و هنر

سوغات سینمای ژاپن و کره برای شما

نمی‌توان محصولات ژاپنی را قاطی باقی کشور‌های آسیای شرقی کرد. سینمای ژاپن یک سر و گردن از باقی محصولات سینمای آسیای شرقی بالاتر قرار دارد. به همین خاطر اگر تصمیم دارید با سینمای آسیای شرقی آشنا شوید، توصیه ما به شما این است که با بهترین‌ها شروع کنید. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

جومونگ موسیقی سنتی ایرانی یاد می گیرد!

غافلگیری اولش وقتی است که اس ام اس دعوتمان را به سرعت به فارسی سلیس و محاوره طور و با لحنی کاملا تهرانی پاسخ می دهد؛ طوری که سخت می شودباور کرد یک جوان ژاپنی آن طرف خط است. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

همه چیز درباره شبکه پرطرفدار تلویزیون ایران

شبکه شماره بیست. شبکه ای برای نشاط و سرگرمی. شبکه ای که سال هاست جای خالی آن بین کانال های تلویزیونی احساس می شود و بالاخره از ساعت ۵ عصر ۱۷ اردیبهشت ماه پس از ماه ها پخش آزمایشی به طور رسمی از کردستان و کنار دریاچه زریوار افتتاح شد. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

کدام فیلم ها طولانی ترین نام را دارند؟

عنوان یک فیلم به گونه ای ویترین ورودی برای محتوای نادیده فیلم است. برخی فیلمها تا حد ممکن از عناوینی استعاری و کوتاه استفاده کرده و فیلمهایی هستند که از عنوان خبری برای فیلم بهره می برند. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

مرور ۱۰ آهنگ برتر تاریخ جام جهانی

سابقه آهنگ خواندن برای جام جهانی به صورت رسمی به ۱۹۶۲ شیلی برمی گردد، با ترانه «El rock del mundial» از لوس رامبلرز. خب البته این ترانه و آهنگ های مشابهش در آن زمان، به قدر امروزشان معروف و محبوب نبودند. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

بازار سیاه کتاب‌های جلد سفید!

سابقه رونق بازار غیر رسمی کتاب‌های ممنوعه یا زیرزمینی در ایران معاصر به سال ۵۶ برمی‌گردد. کسانی که امروز دهه پنجم و ششم عمرشان را می‌گذرانند نخستین کتاب‌هایی که در دوران اختناق و استبداد پهلوی مقابل بازارچه کتاب حوالی دانشگاه تهران عرضه می‌شد. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

پول بلیت‌تان را پس بگیرید!

بازیگران نمایش «دن کامیلو» تاکید کردند تماشاگران حتما از دیدن این نمایش لذت می‌برند و اگر تماشاگری ناراضی از سالن بیرون رفت‌، پول بلیتش را به او پس می‌دهند. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

چرا باید کتاب مزرعه حیوانات را خواند؟

دسته ای از نویسندگان هستند که با اولین کتابشان به اوج قله های شهرت می رسند و جماعت بسیاری از خوانندگان از همان نقطه شروع شیفته آنها شده و تا پایان همپای کتاب های عمدتا دنباله دار آنها می مانند که ما فعلا با آنها کاری نداریم. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

وقتی پیمان معادی دلقک می شود!

پیمان معادی با اشاره به حضورش در نمایش «در انتظار گودو» و تلاشی که برای به تصویر کشیدن درست شخصیت ولادیمیر در این اثر نمایشی داشته است، شخصیت ولادیمیر و استراگون را دلقک‌هایی دانست که سال‌هاست مهارت خنداندن را از دست داده‌اند. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »

معرفی کتاب: درخت پرتقال، تاریخ با سس اضافه!

هر جور که حسابش را بکنید، فوئنتس جزو لیست پنج تا غول ادبیات آمریکای لاتین هست (مثلا کنار بورخس، مارکز، یوسا و نرودا). بنابراین خوب است که حداقل یک کار از او خواند. مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ادامه مطلب »