بایگانی ماهانه: بهمن ۱۳۹۵

اخبار چهره ها و هنرمندان و اتفاقات داغ هفته (۲۰۰)

2047477731-parsnaz-ir

اخبار چهره ها و هنرمندان و اتفاقات داغ هفته (۲۰۰) تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی را که امروز در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند بصورت گلچین شده در مجموعه زیر برای شما گردآوری کرده ایم.   عکس های جشنواره را با این عکس از سارا بهرامی خوشتیپ و هدی زین العابدین در محوطه کاخ میلاد شروع میکنیم. سارا برای ... ادامه مطلب »

جدیدترین عکس های عاشقانه زیبا و خاص کارتونی

جدیدترین عکس های عاشقانه زیبا و خاص کارتونی جدیدترین عکس های عاشقانه زیبا و خاص کارتونی دوست داشتنت بوی باران می دهدهمان قدر بی مقدمه ، همان قدر بی دغدغهفقط یادت باشد مثل باران مرا بی واسطه دوست داشته باشی . . . عکس های عاشقانه جدید تو را چون آب دریا دوست دارمبه قدر … بیا تو تفریح جدیدترین ... ادامه مطلب »

دلیل اصلی کم شدن میل جنسی زنان را بدانید

دلیل اصلی کم شدن میل جنسی زنان را بدانید  دلیل اصلی و شایع کم شدن میل جنسی زنان و عدم تمایل آن ها برای برقراری رابطه تغییر در میزان هورمون های بدن می باشد. هر گونه تغییر قابل توجه در وضعیت هورمون‌های زنانه، عملکرد جنسی زنان را مختل می‌کند. میل جنسی تاثیری مستقیم بر کیفیت رابطه جنسی بین همسران دارد.   ... ادامه مطلب »

فال و طالع بینی جالب و خواندنی چینی برای شما

فال و طالع بینی جالب و خواندنی چینی برای شما فال و طالع بینی جالب و خواندنی چینی برای شما  چینی ها در فال گیری و طالع بینی دیرینه و سابقه بسیار قدیمی دارند و ما اکنون برای شما یکی از طالع بینی های مخصوص آن ها را آورده ایم. سال نو چینی ها مبارک! سال … بیا تو تفریح فال ... ادامه مطلب »

اگر چه دل به کسی داد

شنبه ۹ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۸ ق.ظ اگر چه دل به کسی داد، جان ماست هنوز به جان او که دلم بر سر وفاست هنوز   ندانم از پی چندین جفا که با من کرد نشان مهر وی اندر دلم چراست هنوز؟   “سعدی”   برگرفته از کانال شعر: باران دل @baran_e_del (۰ لایک) … بیا تو تفریح اگر ... ادامه مطلب »

تو را دارم و دارای جهانم

شنبه ۹ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۲ ق.ظ دیدار تو گر صبح ابد هم دهدم دست من سرخوشم از لذت این چشم به راهی ای عشق، تو را دارم و دارای جهانم همواره تویی، هرچه تو گویی و تو خواهی.   “فریدون مشیری” ————————————————-   متن کامل شعر:   شب‌ها که سکوت است و سکوت … بیا تو تفریح تو ... ادامه مطلب »

طالع و فال عاشقانه و احساسی این هفته شما

طالع و فال عاشقانه و احساسی این هفته شما طالع و فال عاشقانه و احساسی این هفته شما  طالع بینی و فال ۷ روز آینده شما را بر حسب ماه های تولد اورده ایم که می توانید آن ها را ببینید و بخوانید و از روند اتفاقات عاشقانه خود مطلع شوید. ستاره های آسمان هر روز … بیا تو تفریح طالع ... ادامه مطلب »

با من از دست هایت بگو

شنبه ۹ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۰ ق.ظ با من از دست هایت از پیشانی ات و از آفتاب تندی که بر آن می تابد از پیراهنت بگو که باد به سینه ات می چسباند آن را وقتی در میان خوشه های گندم ایستاده ای و فکر زمستان پیش رو که به گرمای آغوش من … بیا تو تفریح با ... ادامه مطلب »

خبر جدید: تقلب ۴ متری دانشجوی روسی سر جلسه امتحان

خبر جدید: تقلب ۴ متری دانشجوی روسی سر جلسه امتحان تقلب ۴ متری دانشجوی روسی سر جلسه امتحان  دانشجوی روسی که برای امتحان فیزیک هسته ای درس نخوانده بود شروع به نوشتن تقلب کرد که ۴ متری به درازا کشید و آن را سر جلسه امتحان هم برد! دانشجوی روسی که برای امتحان فیزیک هسته‌ای آماده … بیا تو تفریح خبر ... ادامه مطلب »

عکسهای خبری بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (۱۹۷)

1885345495-parsnaz-ir

عکسهای خبری بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (۱۹۷) عکس های بازیگران و چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی را برای شما آماده کرده ایم که امروز به اشتراک گذاشته شده است.   مهراب قاسمخانی مثل همیشه حرف دل خیلی از مردم را با بیان شیوا و نرم خود متوجه مسئولین کرده است. باید از اینکه هنرمندی دغدغه مند مثل ... ادامه مطلب »