بایگانی ماهانه: خرداد ۱۳۹۶

بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرش

بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرش بیوگرافی و عکس های مجید یاسر و همسرش  مجید یاسر بازیگر ایرانی هست که اکثر او را در نقش های خنده دار دیده ایم، وی در سینما و تلویزیون ایران نقش های بسیاری نقش بازی کرده  هست.مجید یاسر نخستین فیلم خود را در سال ۸۴ به نام … بیا تو تفریح بیوگرافی ... ادامه مطلب »

بیوگرافی و عکس های شهاب شادابی بازیگر

بیوگرافی و عکس های شهاب شادابی بازیگر بیوگرافی و عکس های شهاب شادابی بازیگر  شهاب شادابی بازیگر ایرانی هست که در سریال نفس مهمان منزل های مردم در ماه رمضان از شبکه سوم تلویزیون هست. نگاهی داریم به زندگی شخصی و هنری وی. شهاب شادابی متولد ۱۳۶۳ در شهر تهران، بازیگر و مدل هست.شهاب شادابی فارغ … بیا تو تفریح بیوگرافی ... ادامه مطلب »

بیوگرافی کامل و تصاویر ژاله صامتی بازیگر

بیوگرافی کامل و تصاویر ژاله صامتی بازیگر بیوگرافی کامل و تصویر های ژاله صامتی بازیگر  ژاله صامتی بازیگر ایرانی هست که سال های زیادی تجربه کار در سینما و تئاتر ایران را دارد. او را در سریالهای متعددی نیز دیده ایم. ژاله صامتی بازیگر مفید و زیباروی سینما و تلویزیون ایران هست که این بازیگر در … بیا تو تفریح بیوگرافی ... ادامه مطلب »

عکس های بازیگران ایرانی و خبرهای داغ (۲۶۱)

1541557971-parsnaz-com

عکس های بازیگران ایرانی و خبرهای داغ «۲۶۱» آخرین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی معروف و معروف در اینستاگرام را می‌توانید در آلبوم زیر دیدن نمایید.   این تصویر مربوط به کنسرت همایون شجریان و یا علیرضا عصار نیست، مربوط به کنسرت گروه دارکوب هست که در این ده سال هیچگاه در هیچ عکسی انقدر بی توجهی ندیده ... ادامه مطلب »

زنان بی حجاب سریال نفس از کجا آمده بودند؟

1588705083-parsnaz-com

زنان بی حجاب سریال نفس از کجا آمده بودند؟  سریال نفس زمان های گذشته از انقلاب را به عکس می‌کشد و برای طبیعی تر به نظر رسیدن شرایط در آن از زنان بی حجاب بهره گیری شده هست. در حالیکه اکران قسمت اول «سریال نفس» این فرضیه را در میان تعدادی از مخاطبان تقویت کرده که بعضی بازیگران این سریال از ... ادامه مطلب »

ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻦ

یکشنبه ۷ خرداد‌ماه سال ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴ ق.ظ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺷﺐ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺧﻠﻮﺕ ﺁﺭﺍﻡ ﻭﻗﺖ ﺍﺳﺖ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﺯ ﺗﻮ ﻓﺮﺻﺖ ﻃﻠﺒﯽ ﺭا.   “ﺯﻫﺮﺍ ﺷﻌﺒﺎﻧﯽ“ (۰ لایک) منتشر شده در:بیا تو تفریح بیا تو تفریح ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻦ بیا تو تفریح ادامه مطلب »

باش تا جان برود

یکشنبه ۷ خرداد‌ماه سال ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۸ ق.ظ باش تا جان برود در طلب جانانم که به کاری به از این بازنیاید جانم.   “سعدی” ———————————– متن کامل شعر:   آن نه رویست که من وصف جمالش دانم این حدیث از دگری پرس که من حیرانم   همه بینند نه این صنع که من می‌بینم … بیا تو تفریح باش ... ادامه مطلب »

بهترین طالع بینی و فال عاشقانه متولدین ماه های مختلف

بهترین طالع بینی و فال عاشقانه متولدین ماه های مختلف برترین طالع بینی و فال عاشقانه متولدین ماه های مختلف طالع بینی و فال عاشقانه شما را در زیر آورده ایم تا بدانید در هفت روز آینده چه در انتظار شما هست و چه اتفاقات عشقی برایتان رخ میدهد. این هفته نیز با طالع بینی هفتگی … بیا تو تفریح بهترین ... ادامه مطلب »

مارال فرجاد در زندگی شخصی و هنری +عکس

مارال فرجاد در زندگی شخصی و هنری +عکس مارال فرجاد در زندگی شخصی و هنری +عکس  مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد هست که از سن کودکی در دنیای بازیگری حضور داشته هست و اکنون بازیگری شناخته شده در ایران می باشد. مارال فرجاد Maral Farjad بازیگر ایرانی متولد ۲۱آبان ۱۳۶۱، در شهر تهران هست. وی دختر … بیا تو تفریح مارال ... ادامه مطلب »

عکسهای هنرمندان و اخبار ستاره های اینستاگرام (۲۵۹)

664611883-parsnaz-com

عکسهای هنرمندان و اخبار ستاره های اینستاگرام «۲۵۹» آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را از میان پرلایک ترین ها برای شما گلچین نموده ایم.    شروع می کنیم با یادی از بانوی بی تکرار سینما و تئاتر، زنده یاد جمیله شیخی که صدای گرم و زیبایش هنوز هم در گوش جان سینمادوستان زنده هست. ... ادامه مطلب »