بایگانی ماهانه: مرداد ۱۳۹۶

این مرد با هواپیمای شخصی اش به سرکار میرود (عکس)

این مرد با هواپیمای شخصی اش به سرکار میرود (عکس) این مرد با هواپیمای شخصی اش به سرکار میرود (عکس) کاری بسیار جالب و هیجان انگیز که این مرد انجام میدهد هواپیمایی برای سرکار رفتن , کِرت فون بَدینسکی مهندس مکانیک یک شرکت در سان‌فرانسیسکو است، او که در لس‌آنجلس زندگی می‌کند، هر روز کاری … بیا تو تفریح این ... ادامه مطلب »

عکس هایی از شگفت انگیزترین رستوران در یک زیر دریایی

عکس هایی از شگفت انگیزترین رستوران در یک زیر دریایی عکس هایی از شگفت انگیزترین رستوران در یک زیر دریایی آیا تا بحال به این فک کرده اید که ناهار خود را در زیر دریا میل کنید؟ به گزارش ایران ناز ستورانی در عمق پنج متری اقیانوس هند ساخته شده است که نخستین رستوران شیشه … بیا تو تفریح عکس ... ادامه مطلب »

زشت ترین و عجیب ترین مدل ابروهای این خانم ها

زشت ترین و عجیب ترین مدل ابروهای این خانم ها زشت ترین و عجیب ترین مدل ابروهای این خانم ها بعد از انتشارعکس یکی از همراهان ترامپ در جلسه اخیرش که با مدل ابروهای عجیب توجه همه را به خود جلب کرد مطلبی در میرر منتشر شد تا مدلهای دیگری از مدل ابروهای خاص را … بیا تو تفریح زشت ... ادامه مطلب »

عکس هایی تکان دهنده از دوران آدم خواری (۱۸+)

عکس هایی تکان دهنده از دوران آدم خواری (۱۸+) عکس هایی تکان دهنده از دوران آدم خواری (۱۸+) به گزارش ایران ناز آدمخواری فقط مربوط به فیلم های ترسناک نیست،بلکه ریشه در مرسومات قبیله های مختلف و همچنین اتفاقات و پدیده های تاسف بار گذشته و تاریخی دارد که بخاطر برخی پدیده ها مثل جنگ … بیا تو تفریح عکس ... ادامه مطلب »

بازیگران و چهره های مشهور در اینستاگرام (۳۰۰)

553373975-parsnaz-com

بازیگران و چهره های مشهور در اینستاگرام «۳۰۰» آخرین عکس های بازیگران و چهره های مشهور ایرانی در دنیای سینما و موسیقی و ورزش را برای شما به نمایش درآورده ایم.    تن سلامت، دل خوش و لحظاتی مملو از عشق آرزوی همیشگی من برای همۀ شما عزیزان هست، تصویر پر از عشق نرگس محمدی و علی اوجی را هم ... ادامه مطلب »

عکس های خنده دار و بسیار داغ آخر هفته

عکس های خنده دار و بسیار داغ آخر هفته عکس های خنده دار و بسیار داغ آخر هفته   خوش آمدگویی خنده دار پسران ایرانی سوادت تو حلقم داداچ اینو دیگه کجای دلم بزارمممممممممممممممم من هلاک اونم که زحمت حرف v رو کشیده هر کس سوال شرعی داره بپرسه که عجله دارم تاکسی های لوکس … بیا تو تفریح عکس ... ادامه مطلب »

عکس های خنده دار و بسیار داغ آخر هفته

عکس های خنده دار و بسیار داغ آخر هفته عکس های خنده دار و بسیار داغ آخر هفته   خوش آمدگویی خنده دار پسران ایرانی سوادت تو حلقم داداچ اینو دیگه کجای دلم بزارمممممممممممممممم من هلاک اونم که زحمت حرف v رو کشیده هر کس سوال شرعی داره بپرسه که عجله دارم تاکسی های لوکس … بیا تو تفریح عکس ... ادامه مطلب »

گرانترین نوع کفش زنانه با نگین های زیبای الماس

گرانترین نوع کفش زنانه با نگین های زیبای الماس گرانترین نوع کفش زنانه با نگین های زیبای الماس این روزها تجمل گرایی یکی از مواردی است که در اطراف ما بسیار دیده می شود. بسیاری به دنبال آن هستند تا شیک ترین و گران ترین لباس ها را به تن کنند و کمی با آن … بیا تو تفریح گرانترین ... ادامه مطلب »

چهره بازیگران زن زیبای بالیوودی بدون آرایش

1451511452-parsnaz-com

چهره بازیگران زن زیبای بالیوودی بدون آرایش  بازیگران هندی در زیبایی و جذابیت بسیار مشهور میباشند، اما ما در این مقاله میخواهیم به چهره بدون آرایش آنها بپردازیم.وقتی معروف ترین بازیگران زن بالیوود را روی پرده تماشا می کنید چند بار آرزو میکنید کاش به اندازه‌ی آن‌ها خوشگل بودید؟ زیبایی باورنکردنی تعداد زیادی از بانوان مشهور بالیوود اغلب اوقات سبب ... ادامه مطلب »

آیا تصاویر بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟

153121374-parsnaz-com

آیا عکس های بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟  انتشار تصویر های بی حجاب آزاده نامداری در خارج بحث های بسیار گسترده ای در فضای مجازی به راه انداخته هست و همچنان ادامه دارد. انتشار تصویر های بدون حجاب آزاده نامداری، مجری تلویزیون ایران و شبکه اینترنتی آپارات واکنش‌های گسترده‌ای را در شبکه‌های مجازی به همراه داشته هست.   ... ادامه مطلب »