بایگانی ماهانه: آذر ۱۳۹۶

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی (۳۶۸)

1638387316-parsnaz-com

عکس های بازیگران و خبرهای جنجالی «۳۶۸» جذاب ترین عکس های بازیگران و چهره های سرشناس ایرانی در که در اینستاگرام نیز پرطرفدار میباشند را در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.   سلفی عجیب فاطیما بهارمست شروعی ناامیدکننده برای مطلب امروز هست, امیدواریم در ادامه جبران شود و بتوانیم به بازی برگردیم سلفی سحر قریشی و برادرش آقا سپهر دراین روز ... ادامه مطلب »

ماجرای جنجالی تن فروشی زن ورزشکار جذاب آمریکایی

1004845419-parsnaz-com

ماجرای جنجالی تن فروشی زن ورزشکار جذاب آمریکایی  زن آمریکایی که در رشته دومیدانی پیشینه قهرمانی ایالات امریکا را دارد سال قبل به تن فروشی مشغول بوده هست چون نمی توانست مخارج خانواده اش را فراهم سازی کند. یکی از دوندگان زن ملی دوهای نیمه استقامت کشور آمریکا اقرار کرده که پس از زمان ورزش حرفه‌ایش سال قبل به تن فروشی ... ادامه مطلب »

عکس های بازیگران و هنرمدان معروف (۳۶۷)

765999946-parsnaz-com

عکس های بازیگران و هنرمدان معروف «۳۶۷» آخرین تصاویر دیدنی اینستاگرام بازیگران و چهره های سرشناس ایرانی برای شما که علاقه خاصی به اینستاگرام در فضای مجازی دارید.   جواد خیابانی چهره تلویزیونی محبوب در اینروزها درکنار سیداحمد خمینی و مهدی رحمتی و سایر عزیزان, به همراه شهربانو منصوریان به تماشای فیلم /از صفر تا سکو/ نشستند. فیلمی که راوی ... ادامه مطلب »

زیباترین دختر جهان با چشمانی خیره کننده +عکس

746768756-parsnaz-com

زیباترین دختر جهان با چشمانی خیره کننده +عکس جذاب ترین و زیباترین دختر جهان با چشمانی که واقعا گیرا و زیبا میباشند در رسانه ها واقعا خبرساز شده هست.این دختر بچه شش ساله روسی با چشمانی زیبا بعنوان یکی از زیباترین دختران جهان شناخته می‌شود .دختر بچه ۶ ساله روسی زیبا ترین دختر جهان میشود « آناستاسیا کنیازوا » تنها ... ادامه مطلب »

همه چیز درباره رسوایی جنسی و تجاوز به بازیگران زن هالیوود

734044496-parsnaz-com

همه چیز درباره رسوایی جنسی و تجاوز به بازیگران زن هالیوود  هالیوود اینروزها شاهد رونمایی و افشاگری تجاوز و تعرض های جنسی بازیگران و کارگردان ها و تهیه کننده های مشهور مرد به ستاره های زن هست. شاید هنگامیکه بیش از ۴۰ زن از هاروی واینستین شکایت کردند کسی تصورش را نمی‌کرد کار او که یکی از تهیه کنندگان بزرگ هالیوود ... ادامه مطلب »

مهناز افشار از رو کردن عقدنامه تا شباهت به گوگوش

2007001763-parsnaz-com

مهناز افشار از رو کردن عقدنامه تا شباهت به گوگوش  مهناز افشار بازیگر سرشناس ایرانی خودش هم اعتقاد دارد که چهره اش شبیه به گوگوش هست, وی به همین علت به سینما علاقمند شد. مهناز افشار در برنامه سی‌ و‌ پنج با اشاره به نحوه‌ی ورودش به سینما گفت در دوره دبیرستان به من می گفتند شبیه بانو گوگوش هستم و ... ادامه مطلب »

عکس های بازیگران و ستاره های مشهور (۳۶۶)

1677410170-parsnaz-com

عکس های بازیگران و ستاره های مشهور «۳۶۶» تازه ترین عکس های بازیگران و چهره های سرشناس ایرانی در اینستاگرام را می‌توانید در ادامه دیدن کنید که جالب میباشند.    سلفی سقفی مسعود پاکدل در کنار رضا کیانیان و ساسان باقرپور پست ابتدایی مقاله امروز ماست. مسعود از عکاس های مفید و کارکشته سینمای کشور ایران هست و در پروژه ... ادامه مطلب »

عکس های خنده دار و خفن باحال روز (۲۸۰)

541678944-parsnaz-com

عکس های خنده دار و خفن باحال روز (۲۸۰) عکس های سوژه های داغ ایرانی و خارجی برای این که شما کلی بخندید و شاد باشید در ادامه برایتان به نمایش گذاشته ایم. تصاویر خنده دار و خفن باحال روز عکس های جالب خنده دار تصاویر سوژه خنده دار عکس های باحال طنز   عکس جالب طنز عکس خفن خنده ... ادامه مطلب »

آیا خبر طلاق نیوشا ضیغمی از همسرش واقعیت دارد؟

355963088-parsnaz-com

آیا خبر طلاق نیوشا ضیغمی از همسرش واقعیت دارد؟  در رسانه ها و شبکه های مجازی خبری منتشر شده هست مبنی بر طلاق و جذایی نیوشا ضیغمی بازیگر معروف ایرانی از همسرش. شایعه پیرامون هنرمندان و چهره های معروف همۀ وقت} وجود داشته و دارد. نیوشا ضیغمی بازیگر سریال در چشم باد مدتی بود که بدون همسرش در مراسم های گوناگون ... ادامه مطلب »

عکس های بازیگران زنان و مردان مشهور (۳۶۵)

1314877194-parsnaz-com

عکس های بازیگران زنان و مردان مشهور «۳۶۵» تازه ترین تصاویر دیدنی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی در اینستاگرام برای شما عزیزان در ادامه فهرست شده هست.    مقاله نخستین روز از نخستین هفته ی آخرین ماه پاییزِ نه عمده دوست داشتنی مان را با این تصویر از بهاره افشاری شروع می‌کنیم. عکسی که حال و هوای آن بی ... ادامه مطلب »