بایگانی ماهانه: دی ۱۳۹۶

تجاوز جنسی به دختر جوان در خودرو بوسیله مرد هوس باز

تجاوز به دختر جوان در خودرو بوسیله مرد هوس باز  مردی که زن جوان را در خودرو مورد تجاوز جنسی قرار داد ابتدا درها را قفل کرد و با چاقو دختر را تهدید کرد و خواسته شوم خود را عملی نمود. پسر جوان که راننده پراید سفید رنگ بود در نقش مسافرکش نما دختر جوان را که برای شرکت در آزمون ... ادامه مطلب »

عکس های بازیگران و سوپراستارهای ایرانی (۳۸۸)

1963414465-parsnaz-com

عکس های بازیگران و سوپراستارهای ایرانی «۳۸۸» تصاویر بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام که دیروز به اشتراک گذاشته اند را میتوانید در ادامه ببینید.   مطلبمان رابا حمید گودرزی و تنها عشق این روزهایش آغاز می کنیم.امیدواریم عشقتان پایدار و همیشگی باشد ودر کنار هم روز و شب های خوشی را سپری کنید حمید جان. تبریک به ... ادامه مطلب »

مهم ترین قوانین رابطه جنسی برای خانم ها

مهم ترین قوانین رابطه جنسی برای خانم ها  خانمها بدانید که اگر اطلاعات کاملی درمورد رابطه جنسی با همسر داشته باشید میتوانید بسیار لذت بخش تر اینکار را انجام دهید.    دستورالعملهای جنسی برای زنان پیش بینی رابطه جنسی برای خیلی از خانمها وقتی در مورد رابطه جنسی خیالبافی می‌کنند، می‌توانند از قدرت ذهن شان «خیالپردازی» برای تحریک شدن خود، ... ادامه مطلب »

بیوگرافی و تصاویر مهدی دارابی خواننده هوروش باند

1969694092-parsnaz-com

بیوگرافی و تصاویر مهدی دارابی خواننده هوروش باند  هوروش باند اسم گروه موسیقی پاپ در ایران است که اینروزها همه ی آنرا می شناسند و به موزیک های این گروه گوش می‌دهند. مهدی دارابی در ۱۷ مرداد ماه سال ۷۲ در تهران به جهان آمد و اصالتا اهل کوهدشت لرستان میباشد. مهدی دارابی از سال ۹۵ همکاری خودرا با هوروش باند ... ادامه مطلب »

زیباترین و خوش اندام ترین ورزشکاران زن جهان

295963013-parsnaz-com

زیباترین و خوش اندام ترین ورزشکاران زن جهان  البته همه ی ورزشکاران دنیا خوش اندام هستند اما ما امروز زیباترین و جذاب ترین آنها رابه شما معرفی می‌کنیم که ماریا شاراپووا در صدر قرار دارد. بعضی از این ورزشکاران زن نه تنها زیباترین, بلکه در ورزش های خود در رتبه نخست نیز هستند.ماریا شاراپووا ورزشکار زن مشهور در رشته تنیس است ... ادامه مطلب »

تجاوز جنسی به دختر باکره در قرار شوم هتل مشهد

تجاوز به دختر باکره در قرار شوم هتل مشهد  دختری که برای از دست دادن باکرگی اش اشک می ریخت قربانی قرارهای شوم نشات گرفته از شبکه های اجتماعی بود.    بطور ناگهانی وارد محیطی شده بودم که هم اتاقی هایم تفاوت فرهنگی زیادی با من داشتند اگر چه چند ماه اول اصالت های خانوادگی و سنتی را حفظ کردم ... ادامه مطلب »

تصاویر هنرمندان و عکس های داغ بازیگران (۳۸۷)

257465395-parsnaz-com

تصاویر هنرمندان و عکس های داغ بازیگران «۳۸۷» جدید ترین تصاویر بازیگران سرشناس ایرانی در اینستاگرام را میتوانید در مجموعه دیدنی و جذاب زیر دنبال نمایید که از میان برترین ها انتخاب شده اند.   با مجتبی پیرزاده بازیگر خوب سریال /سایه بان/ و فیلم سینمایی /فروشنده/ درکنار همسر عزیزش مطلب امروز را آغاز میکنیم. امیدواریم تا پایان مطلب همراه ... ادامه مطلب »

سوژه های داغ خبری از بازیگران و هنرمندان (۳۸۶)

1558339449-parsnaz-com

سوژه های داغ خبری از بازیگران و هنرمندان «۳۸۶» جدید ترین تصاویر دیدنی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی در اینستاگرام را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید و لذت ببرید.   ملاقات مرد پر سربلندی سینما با پرنس آواز ایران در پشت صحنه کنسرت /ایران من/ همایون شجریان, این قاب سنگین را برای شروع مطلب امروز رقم زد. فیلم برداری ... ادامه مطلب »

بیوگرافی کامل سعید عزت اللهی فوتبالیست پرحاشیه

922359323-parsnaz-com

بیوگرافی کامل سعید عزت اللهی فوتبالیست پرحاشیه  سعید عزت اللهی فوتبالیست سرشناس ایرانی است که در روسیه بازی می کند و عضو تیم ملی نیز هست اما زندگی پرحاشیه ای دارد. سعید عزت‌اللهی متولد ۱۰ مهرماه سال ۷۵ بازیکن تیم ملی فوتبال اهل ایران است.   وی اکنون در باشگاه آمکار پرم در لیگ برتر روسیه بازی می کند. پیشتر وی ... ادامه مطلب »

درخواست عجیب مهدی طارمی از سحر قریشی درباره ازدواج

1465507213-parsnaz-com

درخواست عجیب مهدی طارمی از سحر قریشی درباره ازدواج  خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی اینروزها همه ی فضای مجازی را پر کرده است و امروز می‌خواهیم به این مسئله بپردازیم. سحر قریشی اینروزها به ارتباط هایش جواب نمی‌دهد. او تصمیم گرفته گفتگو نکند و برای خیلی ها سوال است که چرا این بازیگر سینما و تلویزیون سکوت کرده است. ... ادامه مطلب »