زیباترین زنان جهان اهل این ۱۰ کشور هستند

زیباترین زنان جهان اهل این ۱۰ کشور هستند 

برخی از کشورهای جهان میباشند که زیباترین زنان را دارند, این کشورها در عرصه بازیگری و مدلینگ نیز در جهان پیشتاز می باشند. درست هست که زیبایی تنها مربوط به چهره نیست و در آن چیزی هست که به آن می نگرید اما به هر حال زیبایی صورت نیز یکی از مسائلی هست که افرادِ زیادی به آن دقت میکنند.

 

به گزارش پارس ناز در ادامه فهرستی از ۱۰ کشوری را حاضر کرده‌ ایم که زنان آن به زیبایی مشهور میباشند. گرچه پیش از هر چیز لازم به تذکر هست که این مقاله توسط منابع انگلیسی زبان جمع آوری شده هست.

 

۱۰- فیلیپین

مردم کشور فیلیپین مشهورند که اخلاق و رفتار خوبی دارند و شیرینی خاصی در رفتار انها دیده می شود. اما دیدنی هست بدانید که زنان این کشور رکورد دار بیشترین برد در چهار مسابقه جهانی ملکه زیبایی که سالانه برگزار میشود میباشند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند

۹-بریتانیا

امروزه زنان بریتانیایی ترکیبی از فرهنگ ها و نژادهای گوناگون میباشند, به گونه ای که از هر رنگ پوست و چهره‌ای در آن ها یافت می شود. انها معمولاً تحصیل‌کرده, مودب و خوشگل میباشند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند
۸-کشور آمریکا/ کانادا

معمولاً در کنار آمریکایی ها به شما خوش می گذرد, آن ها عموما مستقل میباشند و میدانند که چگونه باید از خود مراقبت کنند. در صورتی که در خیابانهای میامی, نیویورک یا لس آنجلس قدم بزنید احتمالاً با زنان زیبایی مواجه می‌شوید که به علت پیشرفتهای این کشور در اساس های تکنولوژیکی و علمی به خوبی از خود مراقبت می‌کنند. کانادایی ها نیز شباهت های زیادی به مردم کشور آمریکا دارند و در این فهرست در کنار هم قرار می‌گیرند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند

۷-هلند

زنان هلندی با میانگین قد ۱۷۰ سانتیمتر و مو های بلوند بی تردید از زیباترین افراد جهان میباشند و در فهرست ما در رده هفتم قرار می‌گیرند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند

۶-ایتالیا

زمانی که راجع به زیبایی و کلاس گفتگو می‌کنیم, نمی‌توانیم از زنان ایتالیایی که به روز میباشند و از آخرین مُد لباس, آرایش و طرز پوشش اطاعت می‌کنند صرفنظر کنیم. آن ها معمولاً چشمانی قهوه‌ای دارند و به خوبی مراقب رفتار خود میباشند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند۵-ونزوئلا

زنان این کشور با بدنهایی کشیده و لاغر همه ی وقت جزو برندگان اصلی مسابقات زیبایی در جهان میباشند و در بیشتر این مسابقات رتبه های بالا را به خود اختصاص می‌دهند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند۴-روسیه

زنان روس که ترکیبی از خصوصیت های ظاهری مردم شرق و غرب جهان میباشند عموما دارای گونه‌هایی برجسته, موهایی بلوند و بدنهایی بلند و کشیده میباشند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند

۳-اکراین

با این که مردم اکراین و روسیه اشتراکات زیادی داشته و شباهت های زیادی به یکدیگر دارند, اما به نظر میرسد که زنان این کشور در مجموع زیباتر از همسایه شرقی خود میباشند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند

۲-برزیل

زنان برزیلی به علاقه شدید به ارتباطات اجتماعی و انجام عرف و رسومات خود شهره میباشند و معمولاً هسته اصلی فستیوال های مشهور در این کشور را تشکیل می‌دهند. به عقیده شمار زیادی از افراد زیباترین زنان جهان در کشور برزیل میباشند.

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند

۱-ترکیه

در این فهرست, ترکیه در رده اول قرار میگیرد. آن ها بسیار خوش تصویر میباشند و با چنان وقاری راه می‌روند که به نظر میرسد از خانواده های مربوط به پادشاهان و ملکه های پیشین عثمانی میباشند. اگر به زیبایی این افراد شک دارید توصیه می‌کنیم که کمی فیلم و سریال ترکی تماشا کنید

زیباترین زنان جهان اهل این 10 کشور هستند

زیباترین دختران جهان،زیباترین زنان جهان،جذاب ترین زنان جهان،زیباترین دختران و زنان جهان،کشورهای با دختران خوشگل

 

 

سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*